czwartek, 8 maja 2014

UWAGA KONKURS!Konkurs "Natalia Honorota Witalna" dla studentów i absolwentów kierunków dietetycznych 

Ogólnopolski konkurs żywieniowy Nestlé dla studentów i absolwentów  zainteresowanych zdrowym stylem życia jest realizowany w ramach strategii Nestlé Nutrition, Health & Wellness(NHW) popularyzującej prawidłowe  żywienie, dbanie o zdrowie i dobre samopoczucie. 

Celem projektu jest wsparcie młodych pasjonatów racjonalnego żywienia w pierwszych krokach ich kariery zawodowej. Zadaniem konkursowym jest zaprojektowanie akcji edukacyjnej promującej zdrowe odżywianie w otoczeniu społecznym uczestników. 

Za pośrednictwem portalu Facebook pomaga im w tym Natalia Honorata Witalna - wirtualna postać, bohaterka I i II edycji projektu. 

Celem konkursu jest również wsparcie uczelni w realizacji ich projektów dydaktycznych. Ta, której studenci uzyskają łącznie najwięcej punktów z ocen prac konkursowych, otrzyma grant naukowy o wartości 15 tys. zł. 

Na autorów najlepszych prac czekają:

·      3 staże w Nestlé

·  udział w ogólnopolskiej konferencji naukowej „Fizjologiczne uwarunkowania postępowania dietetycznego” w Rogowie pod opieką Specjalisty ds. Żywienia Nestlé i przedstawienie tam autorskiej prezentacji

·       szkolenie z autoprezentacji, przeprowadzone przez agencję Synertime

Partnerami Projektu są: Eurostudent, Europejskie Forum Studentów AEGEE.

Więcej informacji na temat konkursu znajduje się na facebook.com/NestlePolskaNHW.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz