środa, 11 lipca 2012

Poznańskie Restauracje


Korzystając z tego, iż całkiem niedawno otrzymałem kartę Foodiecard, chciałbym podzielić się z wami wrażeniami z odwiedzania poznańskich restauracji i kawiarni. Oczywiście nie będą to tylko miejsca honorujące kartę rabatową.

Zamieszczając recenzje restauracji chciałbym, choć w niewielkim stopniu propagować jedzenie na mieście. Uważam, iż w dalszym ciągu zbyt żadko wychodzimy do restauracji, co ma oczywiście wpływ na ceny i jakość podawanego na mieście jedzenia. Tak więc wyjdźmy z domu, umawiajmy się z przyjaciółmi nie tylko na piwo, ale biesiadujmy razem. Pozwólmy szefom kuchni oczarowac nas swoim kunsztem i zaskoczyć nas nowymi smakami!!!

Chciałbym podkreślić, iż nie będą to wpisy sponsorowane i będą całkowicie subiektywne, postaram się zamieszczać, w ramach możliwości również zdjęcia potraw.

Chciałbym także, podziękować twórcą ideii Foodiecard, za sprezentowanie mi karty. Jest to świetny pomysł, dzięki któremu każdego będzie stać na wyjście do restauracji.P.S. Zapraszam do komentowania i swoich relacji z wizyt w ocenianych przeze mnie restauracjach, a także proszę o propozycje knajp wartych odwiedzenia.

1 komentarz:

  1. W takim razie czekamy na recenzje by jadąc do Poznania wiedzieć gdzie zjeść :) zdecydowanie trzeba zachęcać ludzi do jedzenia na mieście!

    OdpowiedzUsuń